BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


SunStop70 Elcamp

Przednia ścianka przeciwsłoneczna do markizy Thule i Fiamma z indywidualnym nadrukiem - dla firmy Elcamp

Szukasz sposobu na wyróżnienie swojego kampera na polu namiotowym lub parkingu kamperowym? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przednia ścianka zacieniająca z indywidualnym nadrukiem! Nasz produkt oferuje 70% zacienienia, dzięki gęstej siatce, która skutecznie chroni przed słońcem, a także doskonale radzi sobie z deszczem i wiatrem. Oprócz tego, przednia ścianka zwiększa poczucie prywatności na zatłoczonym kempingu.

 

Ale to nie wszystko! Możliwość indywidualnego nadruku pozwala wyrazić siebie na kempingu - zamów ściankę ze swoim logo, sloganem lub dowolnym nadrukiem, który odzwierciedla Twoją pasję i styl życia. To świetna okazja do reklamowania swojego konta na FB lub Instagramie, a nawet zrobienia wydruku reklamowego wypożyczalni kamperów. Dzięki przedniej ściance zacieniającej z Twoim indywidualnym nadrukiem, Twoja firma będzie zawsze w centrum uwagi na polu namiotowym lub na parkingu kamperowym.

 

Zadbaj o swój komfort i prywatność na kempingu. Nasza przednia ścianka zacieniająca to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także doskonała reklama Twojego kampera lub firmy. Zamów już dziś i ciesz się zadowoleniem na każdym kempingu!

Atrybuty panelu zacieniającego:

  • Indywidualny nadruk - nadruk, który będzie tylko na Twojej markizie
  • 70% zacienienia - używliśmy gęstej siatki, która skutecznie chroni przed słońcem
  • oprócz tego świetnie radzi sobie z deszczem i wiatrem - sami sprawdziliśmy :)
  • ściana zwiększa poczucie prywatności na zatłoczonym kempingu
Elcamp SunStop70 Premium Plus
Elcamp SunStop70 Premium Plus

Ściankę zacieniającą można było obejrzeć na żywo na targach w Poznaniu 2022r.

Zobacz nasze inne realizacje.