BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Małe podsumowanie 2022 roku w branży karawaningowej

Rok 2022 był dla naszej firmy niezwykłym rokiem! Z dumą mogliśmy produkować nasze dywaniki do najlepszych marek kamperów na rynku.

 

Mieliśmy przyjemność pracować nad dywanikami do wielu marek kamperów, w tym do popularnych marek takich jak: Carthago, Benimar, Dethleffs, Roller Team i Adria. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy każdy z tych dywaników został wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewniając nie tylko estetykę, ale także trwałość i odporność na zużycie.

 

Jesteśmy szczególnie zadowoleni z faktu, że nasz materiał Q900S szary cieszył się największym zainteresowaniem klientów. To nie tylko miękki, ale i wytrzymały materiał, idealny do użytku w kamperze. Dodatkowo łatwość pielęgnacji i czyszczenia przyciąga uwagę osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność podczas wyjazdów na wakacje.

 

Jeśli planujesz wakacje w kamperze, to warto zadbać o jego wyposażenie i wygodę. Jednym z kluczowych elementów są dywaniki, które nie tylko zapewniają czystość i higienę, ale także poprawiają komfort jazdy i pobytu w kamperze.

 

Dlaczego warto postawić na nasze dywaniki do kampera?

  • Po pierwsze, są one wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na zużycie.
  • Po drugie, nasze dywaniki zapewniają komfort jazdy i pobytu w kamperze, dzięki czemu podróż staje się jeszcze przyjemniejsza.
  • Po trzecie, dzięki personalizacji, Twój kamper zyska niepowtarzalny i oryginalny charakter.

 

Nasze dywaniki były również popularne wśród wielu innych marek kamperów. Przygotowaliśmy dla Was wykres, na którym przedstawiamy wszystkie marki, z którymi współpracowaliśmy w roku 2022. To ogromna lista, która w pełni pokazuje zaufanie, jakim nasza firma cieszy się na rynku caravaningowym.

 

Jesteśmy pełni nadziei i optymizmu, że kolejne lata będą równie udane dla branży karawaningowej. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie i zapewniamy, że zawsze będziemy dążyć do tego, by dostarczać produkty najwyższej jakości.

Zobacz nasze inne realizacje.