BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Man TGX

Czy myślałeś kiedykolwiek, że w ciągniku siodłowym MAN TGX może być naprawdę pięknie?

 

To prawda, że to jeden z modeli, który musi walczyć z ciężkimi zadaniami na co dzień, ale czy to oznacza, że musi wyglądać jak zwykła i nudna ciężarówka? Myślimy inaczej!

Dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego, co pozwoli Ci na cieszenie się długimi godzinami spędzonymi w ciężarówce. Nasze dywaniki welurowe do MAN TGX na materiale Q900 to coś, co sprawi, że Twój ciągnik siodłowy będzie wyglądał jeszcze lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Nie musisz już martwić się o nudne, szare podłogi w swoim MAN TGX. Z naszymi dywanikami welurowymi z materiału Q900, Twój MAN TGX zyska nowy, stylowy wygląd. Dodatkowo, czarny obszycie podkreśli klasę i elegancję Twojego ciągnika siodłowego, sprawiając, że będzie on wyglądał jeszcze bardziej imponująco.

 

Nie czekaj, zainwestuj w nasze dywaniki welurowe do MAN TGX i spraw, by Twój ciągnik siodłowy wyglądał jeszcze bardziej stylowo i profesjonalnie. Już teraz możesz cieszyć się naprawdę pięknym wnętrzem swojego pojazdu.

 

Zamów nasze dywaniki welurowe i przekonaj się sam, jakie to uczucie mieć coś wyjątkowego i stylowego we wnętrzu swojego ciężarówki.

Dywaniki samochodowe MAN TGX do środka z materiału Q900 szary z czarnym obszyciem.

Dywaniki welurowe Man TGX
Dywaniki welurowe Man TGX
Dywaniki welurowe Man TGX
Dywaniki welurowe Man TGX
Dywaniki welurowe Man TGX

Zobacz nasze inne realizacje.