BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Blenda przedniej szyby Damuela

Zachowaj prywatność i nie trać widoku - blenda zacieniająca na szybę do Citroen Jumper

Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w stworzeniu blendy zacieniającej na przednią szybę do kampera Adria. Ten pojazd, zbudowany na podwoziu Citroen Jumper, stał się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki indywidualnemu zadrukowi blendy.

 

To, co sprawia, że ten projekt jest naprawdę wyjątkowy, to indywidualny napis - motto, stworzony przez naszych klientów na blendzie. Inicjały ich imion oraz imiona ich dzieci tworzą piękny napis, który stanowi nie tylko ozdobę, ale także inspirujące przesłanie dla podróży.

 

Zaufanie klientów do naszej marki i naszych produktów jest dla nas najważniejsze.

 

Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze blendy nie tylko zapewniały funkcjonalność i komfort, ale także były nośnikiem osobistych historii i marzeń. Wszystko po to, aby Twój kamper stał się prawdziwym wyrazem Twojej pasji do podróżowania.

 

Podróże kamperem to nie tylko podróż, to styl życia, a my jesteśmy tutaj, aby Ci w tym pomóc. Nasza blendy zacieniająca to nie tylko produkt, to rozwiązanie dla Twojego komfortu i prywatności podczas postojów. Zyskujesz nie tylko funkcję, ale także unikalność, którą możesz wyrazić poprzez swój własny projekt.

 

Czy jesteś gotowy na podróż pełną inspiracji i komfortu? Wybierz nasze blendy zacieniające na przednią szybę i pozwól nam uczynić Twoje podróże jeszcze bardziej wyjątkowymi. Razem możemy stworzyć coś naprawdę niepowtarzalnego - twój kamper, twój styl, twoje podróżowanie.

Zobacz nasze inne realizacje.