BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Zlot - 60th EUROPA RALLY 2023 Kraków

Rozpoczęcie Sezonu Letniego w Camping Park Mazury – Niezapomniany Weekend Caravaningowy!

W maju 2023 roku mieliśmy niepowtarzalną okazję uczestniczyć jako oficjalny partner w międzynarodowym zlocie 60th EUROPA RALLY 2023 w Krakowie. To było dla nas niesamowite wydarzenie, które otworzyło nowe horyzonty. Prezentowaliśmy nasze  produkty: dywaniki do kampera oraz panele zacieniające do markizy, zdobywając uznanie i entuzjazm uczestników.

 

Zlot zgromadził pasjonatów z różnych krajów, którzy dzielili się swoją miłością do caravaningu i podróży. Była to wyjątkowa okazja do nawiązania nowych znajomości, wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania naszych produktów szerokiemu gronu entuzjastów. To nie tylko promocja naszych produktów, ale również szansa na poznanie ludzi, którzy podzielają nasze zainteresowania.

 

Dywaniki do kampera oraz panele zacieniające spotkały się z dużym zainteresowaniem, a nasza obecność na zlocie okazała się być trafionym pomysłem. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezapomnianego wydarzenia i wkładamy wiele energii, aby dostarczyć kamperowcom produkty, które wzbogacają ich podróżnicze doświadczenia.

 

Dzięki uczestnictwu w 60th EUROPA RALLY 2023 w Krakowie, zdobyliśmy nowe inspiracje, zdrową dawkę pozytywnej energii i wspaniałe wspomnienia. To właśnie dlatego, jako firma dążymy do udziału w takich wydarzeniach, aby dotrzeć do naszych klientów, zrozumieć ich potrzeby i dostarczyć im produkty, które spełniają ich oczekiwania i pomagają cieszyć się podróżami na najwyższym poziomie.

Zobacz nasze inne realizacje.