BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Warsaw Caravaning Festival 2023

Zlot i targi Warsaw Caravaning Festival 2023 

W dniach 12-14 maja 2023 roku odbył się zlot połączony z targami caravaningowymi - Warsaw Caravaning Festival 2023 w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. To była druga edycja tego wyjątkowego caravaningowego weekendu na terenie Toru Wyścigów Konnych w Warszawie.

 

Warsaw Caravaning Festival, to cykliczna impreza caravaningowa, która przyciągała pasjonatów podróżowania, niezależności i wyjątkowych emocji. W programie imprezy znalazły się liczne atrakcje, takie jak STREFA EXPO, gdzie można było zobaczyć najnowsze kampery i przyczepy oraz przeglądnąć rynek caravaningowy. W STREFIE RETRO pasjonaci mieli okazję spotkać się i podziwiać klasyki caravaningu, a w STREFIE VANLIFE podróżnicy prezentowali swoje wyjątkowe samochody.

 

Podczas festiwalu odbył się również ZLOT CARAVANINGOWY organizowany przez PZM, który pozwolił uczestnikom nawiązać nowe znajomości i podzielić się pasją do podróżowania. Na Torze Służewiec odbywały się emocjonujące WYŚCIGI KONNE, a na SCENIE można było bawić się przy muzycznych występach.

 

Warsaw Caravaning Festival 2023 przyniósł mnóstwo pozytywnych wrażeń i nowych inspiracji dla wszystkich miłośników kamperowego stylu życia. Czekamy na kolejną edycję, aby wspólnie cieszyć się magią caravaningu!

Warsaw Caravaning Festival 2023
Warsaw Caravaning Festival 2023

Zobacz nasze inne realizacje.