BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Triggo

Dywaniki welurowe dla Triggo to absolutna rewolucja w świecie motoryzacji. Ten innowacyjny pojazd elektryczny dla dwóch osób to idealny wybór dla tych, którzy chcą przemieszczać się po zatłoczonych ulicach miast w szybki, bezpieczny i ekologiczny sposób. A nasze dywaniki dodają do tego jeszcze więcej stylu i elegancji!

 

Wykonane z wysokiej jakości materiału Q300 w kolorze czarnym, nasze dywaniki są idealnie dopasowane do Triggo. Obszyte czarną lamówką i czerwoną nicią, dywaniki prezentują się wyjątkowo stylowo i elegancko. Dodatkowo, haftowane logo marki to subtelny i elegancki akcent, który wyróżnia ten pojazd spośród innych.

 

Nie tylko zapewniają one wysoki poziom komfortu podczas jazdy, ale również stanowią element wyposażenia pojazdu, który z pewnością przyciągnie spojrzenia innych. Nasze dywaniki są nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie, co sprawia, że jazda Triggo staje się jeszcze większą przyjemnością.

 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, aby stworzyć idealnie dopasowane dywaniki do Twojego Triggo. Wykonujemy je na zamówienie, dzięki czemu są one idealnie dopasowane do Twojego pojazdu. Nie czekaj - zamów już dziś i ciesz się jeszcze większym komfortem i stylem podczas jazdy!

Dywaniki zostały uszyte z materiału Q300 czarne.

Dywaniki welurowe Triggo
Dywaniki welurowe Triggo

Wykonaliśmy haft z logo marki (dywanik szyty na zlecenie właścicieli marki Triggo),  obszyliśmy lamówką z nicią w kolorze czerwonym.

Dywaniki welurowe Triggo
Dywaniki welurowe Triggo

Zobacz nasze inne realizacje.