BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Targi motoryzacyjne Frankfurt 2018

Informujemy z dumą i radością, że po raz pierwszy samodzielnie wystawiliśmy się na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie w 2018 roku. To był dla nas niezwykle ważny krok w rozwoju naszej firmy i naszych umiejętności.

 

Wcześniej mieliśmy już okazję wziąć udział w tych targach dzięki użyczeniu miejsca przez firmę SJD ProTech w 2016 roku. Jednak tym razem postanowiliśmy spróbować swoich sił na własną rękę i podjąć wyzwanie, jakim było samodzielne wystawienie się na Targach Motoryzacyjnych.

 

Było to dla nas niewątpliwie ryzykowne przedsięwzięcie, ale postanowiliśmy podjąć to wyzwanie i pokazać światu, czym się zajmujemy oraz jakie produkty i usługi oferujemy. Nasze motto brzmiało "małe, ale własne" - doskonale oddaje ono ducha, który nas cechuje.

 

Dzięki naszej determinacji i ciężkiej pracy udało nam się stworzyć ciekawą i przyjazną przestrzeń wystawienniczą oraz zaprezentować nasze produkty w sposób profesjonalny i atrakcyjny dla odwiedzających. Byliśmy zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem, jakim nasze stoisko cieszyło się wśród gości Targów.

 

Nasze doświadczenie na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie 2018 okazało się nie tylko niezwykle cenne, ale również bardzo inspirujące. Poznaliśmy nowych partnerów biznesowych, nawiązaliśmy ciekawe kontakty i zdobyliśmy wiele nowych perspektyw.

Jesteśmy przekonani, że to był jeden z najlepszych kroków w historii naszej firmy.

 

Dzięki temu doświadczeniu staliśmy się bardziej świadomi naszych możliwości oraz potencjału naszej marki. Dzięki temu możemy dalej rozwijać naszą działalność, zyskując zaufanie klientów i przyciągając uwagę coraz szerszej rzeszy odbiorców.

 

Jesteśmy dumni z naszych dokonań i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania, jakie nadejdą w przyszłości!

Targi motoryzacyjne Frankfurt 2018
Targi motoryzacyjne Frankfurt 2018
Targi motoryzacyjne Frankfurt 2018
Targi motoryzacyjne Frankfurt 2018
Targi motoryzacyjne Frankfurt 2018
Targi motoryzacyjne Frankfurt 2018

Zobacz nasze inne realizacje.