BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Hummer H3

Dywaniki welurowe Hummer to doskonały dodatek do amerykańskiej stylówki, którym jest ten samochód. To produkt, którym można wzbogacić wnętrze auta i nadać mu wyjątkowego charakteru. Dzięki naszym dywanikom, Hummer zyska nowy wymiar stylu i elegancji.

 

Nasze dywaniki zostały wykonane z wysokiej jakości materiału Q300, który zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i funkcjonalność. Materiał ten jest przyjemny w dotyku i doskonale chroni podłogę samochodu przed uszkodzeniami. Dodatkowo, dywaniki zostały obszyte lamówką, co dodaje im eleganckiego wyglądu.

 

Jednym z wyróżników naszych dywaników jest indywidualne logo, które zostało wykonane metodą termotransferu i grawerowania. To nie tylko ozdoba, ale także sposób na wyróżnienie się wśród innych samochodów. Logo dodaje samochodowi charakteru i pozwala na wyrażenie indywidualnego stylu.

 

Nasze dywaniki to produkt wyjątkowy, ponieważ zostały uszyte z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Nasze dywaniki to nie tylko elegancki dodatek do samochodu, ale także praktyczne rozwiązanie, które chroni podłogę auta przed uszkodzeniami.

 

Nie czekaj i już dziś zamów dywaniki welurowe do swojego Hummera, które z pewnością wzbogacą jego wnętrze o amerykański styl i elegancję. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które zostały wykonane z myślą o potrzebach naszych klientów. Zaufaj nam i przekonaj się, jakie korzyści przyniosą dywaniki welurowe do Twojego Hummera.

Dywaniki zostały uszyte z materiału Q300 jasny szary z obszyciem lamówką.

Dywaniki welurowe Hummer H3
Dywaniki welurowe Hummer H3

Wykonaliśmy logo mieszaną metodą termotransferu i grwerowania.

Dywaniki welurowe Hummer H3
Dywaniki welurowe Hummer H3
Dywaniki welurowe Hummer H3
Dywaniki welurowe Hummer H3
Dywaniki welurowe Hummer H3
Dywaniki welurowe Hummer H3

Zobacz nasze inne realizacje.