BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Problem z zimną podłogą w kamperze?

Zimna podłoga w kamperze – na pewno nie z nami!

Kolejny wypad kamperem – to jest to! Wstajesz rano i jedziesz. Znasz to? Czy wiosna, czy lato, czy zima, a Ty nie masz ograniczeń. Inni martwią się o hotel, a ty tylko o kierunek jazdy. Czy to nie cudowne uczucie?

Kolejny wypad kamperem – to jest to! Wstajesz rano i jedziesz. Znasz to? Czy wiosna, czy lato, czy zima, a Ty nie masz ograniczeń. Inni martwią się o hotel, a ty tylko o kierunek jazdy. Czy to nie cudowne uczucie?

 

Zima niestety w naszym klimacie coraz mniej sroga, ale dalej potrafi zaskoczyć swoja niską temperaturą.

Dzisiejsze kampery w wersji zimowej coraz lepiej sobie radzą z niskimi temperaturami. Wersja na zimę muszą być wyposażone w odpowiednie ogrzewanie, izolację i wentylację.

Izolacja, która odpowiada za szybkość ochładzania się wnętrza użytkowego kampera. Im lepiej zaizolowany kamper, tym dłużej będziemy się cieszyć ciepełkiem w środku.

W wersji zimowej za izolację odpowiada podwójna podłoga, a w standardowej wersji w takim razie co? Niezależnie jaką wersję kampera posiadamy to powiedzmy sobie szczerze… ile razy wstawałeś rano z łóżka i bosą stopą dotknąłeś podłogi i syknąłeś z zimna? Nie pisząc o tych kilku niecenzuralnych słowach, które o ile nie wypowiedziałeś to na pewno pomyślałeś =)

Znamy to z opowieści naszych klientów, którzy tak samo jak ty mieli dosyć zimnej i nieprzyjemnej podłogi w kamperze. Gdy jeżdżą w zimowe kierunki, gdzie mróz jest nieodłącznym elementem. Dlatego przed wyjazdem warto zaopatrzyć się w dywaniki do środka.

Nasz produkt dodatkowo izoluje podłogę, dzięki czemu dłużej utrzymasz odpowiednią temperaturę w środku swojego domu na kółkach. Dlaczego miałbyś zamówić u nas?

 

Proste, nasze dywaniki produkujemy z profesjonalnych wykładzin motoryzacyjnych. Na komfort Twoich stóp  składają się 3 warstwy:

 

·       pierwsza od dołu: warstwa podgumowana: delikatnie chroni przed wilgocią, nie przepuszcza zimna od podłogi, odpowiada za nie przesuwanie się dywanika

·       druga środkowa: warstwa filcu: dodatkowo izoluje od chłodnej podłogi, wygłusza wnętrze oraz kabinę

·       trzecia od dołu: warstwa welurowa: również izoluje od chłodu, wygłusza, chroni oryginalną podłogę przed zniszczeniem oraz niweluje efekt zimnej stopy.

Dywanik o grubości ok. 10-12 mm jest świetną opcją dodatkowej ochrony przed zimnem. Zarówno dla kamperów w wersji standardowej, ale w zimowym odpowiedniku również dodatkowo nas zabezpieczą.

Dywaniki welurowe Benimar Tessoro 497

Czym różnimy się od innych producentów? Nie oczekujemy od Ciebie gotowych szablonów do wycięcia. Sami ściagamy wzory z samochodu metodą tradycyjną lub skanerem 3D.

Na zdjęciu obok chcieliśmy ukazać odwzorowanie naszego wzoru dywaników welurowych do środka kampera w porównaniu do zdjęcia technicznego wykonanego przez producenta.

Dywaniki welurowe Benimar Tessoro 497

Podsumowanie dlaczego warto MIEĆ dywaniki W KAMPERZE:

 

·       najlepszy izolator od zimna pomiędzy podłogą a twoją stopą

 

·       lepszy izolator od dywaników hybrydowych lub tanich z sieciówki

 

·       szyte na miarę – zawsze idealnie dopasowane!

 

Pewnie zastanawiacie się jak wygląda proces uszycia dywaników do kampera i ile czasu to trwa? O tym możecie przeczytać w osobnym artykule, który jest dostępny pod tym linkiem, zapraszamy do lektury.