BLOG - POST

Fotorelacja z projektu

 

Samochód - to nie rzecz,

samochód to miejsce.


Bajkowy Zlot ACK Benimar Polska Grodziec

Bajkowy Zlot ACK Benimar Polska  - camping Zatoka Bajka

Cześć podróżnicy kamperami!

 

Chcielibyśmy się podzielić naszym doświadczeniem podczas Bajkowego Zlotu ACK Benimar Polska, który odbył się w dniach 28 kwietnia - 3 maja 2023r. w urokliwym campingu Zatoka Bajka w Grodziec.

 

To był niezwykły czas pełen pasji, integracji i nowych przygód. Obchodziliśmy 50-lecie caravaningu w Polsce, celebrując tę wyjątkową historię i wspomnienia. Na zlocie czekało na nas wiele atrakcji i celów, takich jak zacieśnienie i odnowienie kontaktów z innymi kamperowiczami oraz krzewienie kultury biwakowania. Byliśmy częścią inspirującego środowiska, które promuje zdrowy i aktywny styl wypoczynku, wspierając zdrowe współzawodnictwo i rywalizację sportową.

 

Zlot to również integracja pokoleniowa i umacnianie więzi rodzinnych - spędziliśmy czas razem, odkrywając wspólne pasje i radości. Nie brakowało wrażeń podczas poznawania nowych, ciekawych miejsc i atrakcji w regionie.

 

A przede wszystkim, zlot był okazją do dobrej zabawy w rodzinnym gronie, wśród ludzi dzielących wspólną pasję do podróżowania, poznawania świata, przygód i wypoczynku na łonie natury.

 

Dołącz do nas na kolejnych zlotach caravaningowych, aby doświadczyć niesamowitych emocji, czerpać inspiracje od innych pasjonatów i nawiązać nowe, piękne znajomości.

 

 

Zaplanuj swoją przygodę, wyrusz na drogę i odkrywaj piękno podróżowania kamperem! Do zobaczenia na przyszłych wyjazdach i zlotach caravaningowych!

Obejrzyj skrót ze zlotu:

Zobacz nasze inne realizacje.