AUTOVIP © 2017 PRIVACY POLICY

DYWANIKI WELUROWE

SZYTE NA MIARĘ

Nasza oferta to ponad 1000 gotowych wzorów dywaników, do większości marek samochodów. Jednak dla nas to ciągle za mało i stale zbieramy brakujące modele. Dzięki temu, że jesteśmy producentem, żaden typ samochodowej podłogi nie jest nam straszny. Na dziale produkcyjnym specjalny zespół zajmuje się zbieraniem formy wprost z samochodu. Gotowe dywaniki można otrzymać od ręki w ciągu 0,5-2 godzin.

 

*Jeżeli nie możesz przyjechać osobiście to żaden problem! Dywaniki uszyjemy też na podstawie przesłanego szablonu narysowanego na kartonie, z zaznaczeniem gdzie jest „góra” dywanika, bądź wg oryginalnych dywaników. Dywaniki można zeskanować skanerem A0 i przesłać do nas pliki pdf, cdr, psd.

BUSY / AUTOBUSY

 

Często dzwonią do nas klienci, którzy posiadają osobowe wersje busów do przeworzenia osób z pytaniem czy możemy zrobić dywaniki na całą podłogę? Odpowiedź brzmi: TAK. Jednak takim samochodem należy koniecznie przyjechać na nasz dział produkcyjny. Nie jesteśmy w stanie zrobić tego na odległość. Takie samochody posiadają kilkanaście kombinacji, układów: foteli, nadmuchów i innych rzeczy, które wpływają na kształ podłogi w samochodzie. Z doświadczenia wiemy, że w takich przypadkach najlepiej się sprawdza ściaganie szablonów bezpośrednio z samochodu. Dodatkowo należy się liczyć z poświęceniem dla nas dłuższej chwili.

Materiały do wyboru:

SAMOCHODY CIĘŻAROWE

 

Wąska kabina, szeroka kabina, sypialnia pojedyncza lub podwójna - dla nas to również nie problem. Współpracujemy z salonami Scania, DAF oraz Man. Jeśli posiadasz nietypową zabudowę w swoim samochodzie ciężarowym - chętnie podejmiemy się wykonania dywaników do środka.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁ PRODUKCYJNY?

 

Nasz firma mieści pod Warszawą w powiecie warszawsko-zachodnim (Zaborów-Błonie). Dokładnie pomiędzy starą DK2 i autostradą A2. O szczegóły dojazdu zadzwoń do naszego biura i ustal termin podjazdu.

ZDJĘCIA DYWANIKÓW NA MIARĘ

 

Poniżej kilka naszych gotowych projektów, wyprodukowane wg wzoru zebranego z samochodu.

OLDTIMERY / SAMOCHODY ZABYTKOWE

 

Masz kultowe stare auto? Tylko dywaników do środka brak w standardowych ofertach sklepów lub jeździsz na dywanikach uniwersalnych? Zapraszamy do nas! Uszyjemy dywaniki takie jak potrzebuje twój samochód, dobierzemy odpowiedni kolor by pasował do tapicerki oraz obszycie. Samochody zabytkowe nam nie straszne!

ANGLIKI / WERSJA ANGIELSKA

 

Mimo popularności tzw. anglików, to ciężko znaleść odpowiednie dywaniki. Dodatkowy problem, gdy ktoś już przełożył układ kierowniczy... Ciężko coś dobrać, aby jakoś pasowało... Wersje angielskie lub inaczej Right Hand Driver RHD posiadamy w swojej ofercie, zapraszamy do kontaktu.

WERSJE AMERYKAŃSKIE

 

Można by było pomyśleć, że wersja amerykańska z kierownicą z tej samej strony... to i dywaniki z europejskiej wersji będą pasować... Czasami uda się coś dobrać, ale po co? Jak można mieć idealnie dopasowane!

CAMPER

 

Ta wolność... Wolność wyboru lub na spontanie codziennie gdzie indziej. Tam gdzie poniesie droga... Hola hola, ale camper w środku to drugi dom, ale w kabinie kierowcy dalej samochód! Warto zadbać o odpowiednie dywaniki do środka do campera. Posiadamy wzory do najnowszych modeli Forda oraz Fiata.

SAMOLOTY / HELOKOPTERY / MOTORÓWKI / ŁODZIE

 

Woda, ziemia, powietrze - nic nam nie straszne, a dywaniki i tak bardzo ładnie wyglądają.

SUPERSAMOCHODY

Och i ach... Robić dywaniki samochodowe do supersamochodów to mega ekscytacja, w naszym portfolio, takie gwiazdy - dywaniki welurowe do: Ferrari Enzo, Bugatti Veyron, Astron Martin DB11, Lamgorghini Gallardo.