AUTOVIP © 2017 PRIVACY POLICY

DYWANIKI WELUROWE

Q900

Dywaniki welurowe na materiale Q900. Najlepszy materiał, który posiadamy w stałej ofercie sprzedażowej. Dywany wykonane z tego materiału na pewno zadowolą każdego konesera oraz fana motoryzacji. Jedyną wadą to wybór spośród tylko 3 kolorów. Jednak jeśli to za mało, to zapraszamy do skorzystania z oferty dywaników INDIVIDUAL, gdzie dobierzemy odpowiedni kolor do twojej tapicerki.

 

Co wyróżnia materiał Q900? Przede wszystkim wzorowany jest na wykładzinach obiektowych, co wiąże się z przyjemnością użytkowania. Najprościej pisząc, wysokiej jakość dywan z domu zagościł w samochodzie. Efekt delikatności został uzyskany poprzez skręcone włosie, które sprężynuje po każdym naciśnięciu.

Kolor czarny.

 

W naszym nazewnictwie kolor czarny, ale to nie jest typowy czarny materiał. Wykładzina oprócz czarnego włosia posiada prześwity tonów jaśniejszych.

 

Dywaniki w tym kolorze wyglądają bardzo elegancko we wnętrzu samochodu. Idealne do samochodów biznesowych.

Kolor beżowy

 

Najjaśniejszy materiał w kolorze beżu, który posiadamy w obecnej chwili w sprzedaży.

 

Dywaniki w tym kolorze dedykowane są do jasnych tapicerek w samochodzie. Jednakże wiąże się to z częstszym sprzątniem niż  w przypadku pozostałych kolorów.

Kolor szary

 

Odcień tonowanej szarości.

 

Dywaniki w tym kolorze świetnie wyglądają w samochodzie, ale mają większy plus niż poprzednicy. Nie widać tak na nim brudu i można je trochę rzadziej sprzątać.

Dane techniczne

 

Rodzaj materiału: poliamid,

Rodzja włosia: strzyżyna ścięta - sprężyste włosie,

Podłoże: granulowane + filc

Gramatura włosia: 1400 g/m2

Gramatura całości: 2795 g/m2

Wysokość włosia: 12 mm

Wysokość całości: 15 mm