AUTOVIP © 2017 PRIVACY POLICY

PRODUCENT

DYWANIKÓW SAMOCHODOWYCH

Produkcją dywaników welurowych zajmujemy się od 2007 roku. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami motoryzacyjnymi, salony sprzedaży nowych samochodów, salony samochodów wyselekcjonowanych klasy premium oraz firmy tuningowe.

 

Nasze produkty cieszą się dużym uznaniem na rynku krajowym oraz na rynku międzynarodowym.

 

 

 

Działalność naszą zapoczątkowaliśmy od małego sklepu z 2 osobową obsługą. Fachowość, indywidualne podejście do klienta oraz doskonała znajomość branży, szybko zaowocowały dynamicznym rozwojem naszej firmy. Dziś zatrudniamy kilkunastu pracowników, posiadamy biura, zakład produkcyjny, 2 punkty sprzedaży oraz handlowców, którzy są do Państwa dyspozycji 5 dni w tygodniu.

 

 

Staliśmy się znaną i cenioną firmą w branży motoryzacyjnej w regionie i nie tylko . Główną zasadą jaką staramy się kierować jest partnerskie, uczciwe podejście do współpracy z klientami do zaspokajania ich potrzeb i rozwiązywania problemów.

 

Nasza oferta to już przeszło 15.000 pozycji asortymentowej. Posiadamy wzory dywaników welurowych do ponad 1000 modeli aut w kilku gatunkach materiałów oraz w bogatej kolorystyce .

Nasze zaplecze techniczne to nowoczesne, najwyższej klasy maszyny do obszywania wykładzin Belgijskiej produkcji (w opcji automatycznej i półautomatycznej), maszyny: CNC, hafciarki wielogłowicowe, lasery tnące i grawerujące. Materiały do obszycia i wykończenia wykładziny oraz akcesoria, których używamy pochodzą z Belgii i Niemiec celem uzyskania bardzo wysokiej jakości wyrobu.

 

 

Realizujemy zamówienia indywidualne według dostarczonych wzorów (samochody zabytkowe i nietypowe wynalazki, łodzie, jachty, przyczepy campingowe, samoloty, dywaniki wejściowe itp.). Prowadzimy sprzedaż hurtową do większości dostępnych modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

 

Nasze wyroby można znaleść w nawiększych hurtowniach Europy zachodniej i wschodniej. Dodatkowy wyposażamy nowe samochody w nasze dywanik jako pierwszy montaż.