AUTOVIP © 2017 PRIVACY POLICY

ASORTYMENT

NA NASZYCH PÓŁKACH

DYWANIKI WELUROWE 

 

Dywaniki samochodowe tekstylne produkujemy od 10 lat. W swojej ofercie posiadamy wzory do ponad 1000 modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Sprowadzamy wykładziny z Belgii oraz Holandii zachowując najwyższą jakość. Nasza oferta zawiera 5 rodzajów materiałów od 3 do 5 kolorystykach. Dywaniki obszywamy przędzą polipropylenową w kliku kolorach lub lamówką skórzaną tzw. nubuk. Również możemy nanieść dowolny napis używając metody haftu komputerowego.

DYWANIKI GUMOWE

 

W sprzedaży posiadamy 2 typy dywaników. Pierwszy firmy Frogum z systemem zamkniętych kratek oraz drugi firmy Rezaw-Plast z wyższym rantem tzw. korytkowe.

DYWANIKI BAGAŻNIKA

 

W dystrybucji dywaników bagażnika zajeliśmy się zanim zaczęliśmy działać jako firma Autovip. Współpracujemy z takimi firmamy jak: Rezaw-Plast oraz Frogum.

CHLAPACZE

 

Chlapacze gumowe posiadamy do samochodów dostawczych oraz do ciężarowych. Istnieje możliwość naniesienia swojego indywidualnego logo z nazwą firmy, stroną interentową.

OSŁONY POD SILNIK

 

Zajmujemy się sprzedażą hurtową osłon pod silnik, skrzynię biegów oraz pod zderzak.

NADKOLA SAMOCHODOWE

 

Zajmujemy się sprzedażą hurtową nadkoli samochodowych produkowanych z polietylenu.

BAGAŻNIKI DACHOWE

 

Bagażniki dachowe posiadamy do większości modeli samochodów osobowych oraz dostawczych.

UCHWYTY ROWEROWE

W swojej ofercie posiada różnego rodzaju uchwyty rowerowe m.in. uchwyt rowerowy na hak (konstrukcja stalowa lub aluminiowo-stalowa), uchwyty rowerowe na dach, przystawki na kajak, narty.

CHEMIA MOTORYZACYJNA

 

W swojej ofercie posiadamy kosmetyki do czyszczenia samochodu oraz chemię warsztatową i techniczną firmy SJD Pro Tech.

STOPERY / FIXINGI

 

Swoim klientom udostępniamy możliwość dokupienia do dywaników welurowych oraz dywaników gumowych stoperów / spinek do montażu w celu zabezpieczenia dywaników przed przesuwaniem.

HAFT KOMPUTEROWY

 

Dajemy możliwość wykorzystania haftu komputerowego do nanoszenia indywidualnych napisów bezpośrednio na dywanikach welurowych. Wykonyjemy również wgrzewki według pomysłów naszych klientów. Możemy zrobić indywidualne logo na koszulkach, polarach oraz kurtkach.

USŁUGI CNC

 

Dla naszych klientów niezwiązanych z rynkiem motoryzacyjnych, również wykonujemy ciekawe projekty. Dzięki naszemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia na maszynie do wycinania oraz maszynie do grawerowania. Związku z maszynową powtarzalnością dla jednego z naszych klientów wycinaliśmy tapicerkę, jak i również z pianki ochraniacze do elektroniki. Również wykonywaliśmy zlecenie grawerów  na tabliczkach imiennych do powieszenia na drzwiach.

MATERIAŁY OPAKOWANIOWE

 

Folia bąbelkowa, taśma klejąca.